خانه مدرن کنار دریاچه

KEM Studio

بررسی خانه مدرن کنار دریاچه

شرکت معماری و طراحی KEM Studio برای یکی از مشتریان شان که خواستار طراحی خانه ای فوق ریلکس کننده برای استراحت کردن بعد از ساعات کار روزانه بودند خانه ای مدرن طراحی کرده است.

KEM Studio

 

کنار دریاچه

این خانه که درست روبروی اسکله دریاچه Weatherby (در ایالت میسوری) قرار گرفته است دارای اتاق های متعدد به منظور دورهمی های دوستانه و همچنین فضای نشیمن بیرون از خانه که از یک آتشدان نیز بهره می برد می باشد.

کنار دریاچه

ایالت میسوری

ورودی خانه با کف بتنی پولیش شده و دیوارهای چوبی ورودتان را خوش آمد می گوید.

معماری داخلی

خانه کنار ساحل

وقتی از داخل راهرو به سمت اتاق نشیمن رفته و به آن وارد می شوید با سقفی دو طبقه و دیوارهای سفید آن روبرو می شوید. در این قسمت از خانه پنجره ای با چهارچوب مشکی، قفسه کتاب و شومینه ای داخل دیوار که همگی به زیبایی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند خود نمایی می کنند.

معماری داخلی

دکوراسیون داخلی

در بیرون این اتاق نشیمن بالکنی با نمای دریاچه که در زیر آن قرار گرفته نظر هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

ایده طراحی

تراس

در قسمت کناری اتاق نشیمن آشپزخانه ای اوپن و میز ناهارخوری قرار گرفته است. درست در بالای میز ناهارخوری یک لوستر که از سقف آویزان شده است قرارگرفته است.

آشپزخانه

کابینت های سفید با طراحی مینیمال که با کانتر خاکستری رنگ آشپزخانه جفت و جور شده است فضای خودمانی و غیر رسمی زیبایی را به ساکنین القا می نماید.

ایده های طراحی

ایده پردازی

در کنار آشپزخانه راه پله ای چوبی احاطه شده با دیوارهای سفید به طبقه دوم خانه راه دارد.

طراحی پله

پله مدرن

در طبقه دوم، اتاق بازی کودکان که به سمت اتاق نشیمن خانه (در طبقه پایین) دید دارد قرار گرفته است.

چیدمان

در اتاق خواب، دیواری چوبی، قفسه ای باز به همراه نیمکت درون دیواری آن گرمای خاصی را به این اتاق با دیوار های سفید بخشیده است.

طراحی اتاق خواب

در قسمت حمام روشویی های بزرگ و جادار به همراه دو سینک قرار دارد. همچنین قسمت دوش حمام به وسیله یک درب شیشه ای و دیوارهای پارتیشنی از بقیه فضا جدا گردیده است.

طراحی حمام

تجهیزات حمام

این خانه همچنین دارای یک اتاق مخصوص تماشای تلویزیون می باشد که دارای یک دیوار بتنی در کم ارتفاع ترین قسمت خانه می باشد. این اتاق دارای دسترسی مستقیم به حیاط می باشد.

طراحی اتاق تلویزیون

 

امتیاز کاربران: ۲٫۳۵ ( ۱ رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن