نگاهی به خانه ۷۳۷۷ ملیبو

Burdge & Associates

خانه ۷۳۷۷ ملیبو

ملیبو

خانه ۷۳۷۷ ملیبو در فاصله ۱۸۰ متری از صخره ای رو به دریا در کنار پارک ایالتی Dume واقع شده است. این خانه با حریم خصوصی منحصر به فرد خود دارای ویوی فوق العاده اقیانوس، جزیره وغروب خورشید می باشد. این خانه توسط Burdge & Associates طراحی شده است.

ملیبو (Malibu) یک شهر ساحلی در حومه غربی لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا می‌باشد. این شهر ویلانشین به طول ۳۴ کیلومتر در امتداد اقیانوس آرام قرار گرفته و به دلیل داشتن آب و هوای معتدل، سواحل شنی و ویلاهای بسیاری از ستاره‌های هالیوود و دیگر سرشناسان صنعت سرگرمی، شهرت پیدا کرده است.

هدف اصلی طراحی این خانه بهره بردن از تمامی ویوهای اطراف به بهترین شکل ممکن بوده است. به سختی می توان نقطه ای از این خانه را یافت که شبیه جای دگر آن باشد. استفاده از هندسه مستطیلی به همراه حجم سازی های مستطیل شکل و به کارگیری متریالهای مدرن مانند ترمووودهای سدر(برای ساخت پرگولابتن اکسپوز، گچ کاری ویژه، شیشه و آلومینیوم همه و همه در خلق محیط منحصر به فرد فضای داخلی و خارجی خانه نقش داشته اند. طراحی محوطه که توسط جی گریفیس انجام گرفته است حریم شخصی بسیار زیبایی که توسط درختان نخل به وجود آمده است برای این خانه پدید آورده است.

لازم به ذکر است که این خانه با در نظرگرفتن استانداردهای بسیار سرسختانه محیط زیستی (ویژه سازه های مجاور آب) ساخته شده است. قیمت این خانه در حال حاضر ۲۷ میلیون دلار تعیین شده است.

ملیبو کالیفرنیا

طراحی ورودی ساختمان

معماری لاکچری

سازه مدرن

حمام

وان حمام

آشپزخانه جزیره ای

طراحی نشیمن

دکوراسیون داخلی

ویو دریا

 

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن