بتن اکسپوز در طراحی داخلی

TKStyle Boutique

بتن اکسپوز در طراحی داخلی

پروژه بوتیک TKStyle که توسط گروه معماری Jacky.W Design اجرا شده در ژجیانگ چین واقع شده است. طراحی این پروژه توسط Jacky Wang و Jammie Lu انجام شده در زیربنای ۷۰۰ مترمربع اجرا شده است.

امروزه تصور غالب بر این است که افراد نمی توانند به طور همزمان در محیط کار از زندگی نیز لذت ببرند. گروه معماری Jacky.W Design در این پروژه سعی کرده است تا این تصور غلط را به چالش گرفته و فضای کاری را با راحتی خانه ادغام نماید.

در قسمت ورودی وجود چندین شاخه ذرت خشک شده که به دیوار تکیه داده اند، سبب آوردن حال و هوای طبیعت به داخل فضای داخلی گردیده است. همچنین وجود درب چوبی بزرگ با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه، فضای سرد خلق شده توسط بتن اکسپوز را تا حد زیادی خنثی می کند.

طراحان چیره دست این پروژه با بازی کردن با ارتفاع به طور هوشمندانه ای فضاهای کاری، پذیرش، بدن سازی و کنفرانس را در یک فضای دو طبقه ادغام کرده اند. قراردادن پنجره در تمامی دیوارها، وجود نور طبیعی و کافی در فضا را تضمین و آن را به فضایی پرنور و با نشاط تبدیل می کند.

همچنین طراحی Open این فضا آن را برای انجام کارهای گروهی و همکاری کاربران بسیار مناسب ساخته است. این طرح با به نمایش درآوردن معماری مدرن-صنعتی در کنار به کارگیری مبلمان و دکوراسیون زیبا، این فضا را در عین مدرن بودن با دلپذیری و سادگی نیز همراه می سازد.

اگر شانس این را داشته باشیم تا محیط کارمان فضایی چنین داشته باشد، در آن صورت ساعات کاری به لذت تبدیل خواهد شد که این مهم در طراحی و اجرای TKStyle Boutique توسط Jacky.W Design به خوبی هرچه تمام تر انجام شده است.

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز چهار سوراخ

بتن اکسپوز

معماری و دکوراسیون داخلی

معماری مدرن

نمای مدرن بتنی

کفپوش بتنی مدرن

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی مدرن

اجرای بتن اکسپوز

بتون اکسپوز

پانل بتنی نما

پانل بتن اکسپوز

تجهیزات دکوراسیون داخلی

معماری داخلی

نمای بتنی

سقف ترمووود

ترمووود در معماری

ترمووود در دکوراسیون داخلی

پنل بتن اکسپوز

بتن اکسپوز چیست

بتن اکسپوز در معماری

تجهیزات معماری داخلی

مجله معماری

جدیدترین مطالب معماری

مجله معماری

ایده های دکوراسیون داخلی

معماری مدرن

مجله دکوراسیون

امتیاز کاربران: ۴٫۲ ( ۱ رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن